BORDUR, sortfarvet træ, Junghans, omkring århundredeskiftet 1900.

278849. BORDUR, sortfarvet træ, Junghans, omkring århundredeskiftet 1900.

Længde 35, bredde 16, højde 38 cm.

En fodplade løs, medfølger, laktab, Brugsslitage, ikke gennemgået.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 429