BÅNDAFSPILLER, Sony TC-366 Solid State, 1970'erne.

2788253. BÅNDAFSPILLER, Sony TC-366 Solid State, 1970'erne.

Længde ca 42, højde ca 38 cm.

Fineret.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes. Der kan mangle dele. Ser ud til at mangle et låg/beskyttelse.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 42, højde ca 38 cm.

Fineret.

Antal besøg: 1.082