LÅNESTOL / LÆNESTOL, sort læder, moderne design.

278713. LÅNESTOL / LÆNESTOL, sort læder, moderne design.

Længde 170 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 170 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 6.660