TULPANVAS, flintvarer, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

277496. TULPANVAS, flintvarer, Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Med løs del over munden.
Højde 14 cm.
Diameter 20 cm.

Brugsslitage, Kantstødt, krakelering, løs del med revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med løs del over munden.
Højde 14 cm.
Diameter 20 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.593