JOSEF WILHELM WALLANDER. Tegning, monogram signeret og dateret 1874.

277173. JOSEF WILHELM WALLANDER. Tegning, monogram signeret og dateret 1874.

Kvindestudie.
Ca. 31x44,5 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Gulnet, folder beskadiger det ene hjørne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kvindestudie.
Ca. 31x44,5 cm.

Antal besøg: 922