KERAMISK BRADE, Lisa Larson, Gustavsberg.

276433. KERAMISK BRADE, Lisa Larson, Gustavsberg.

Kat. Signeret Lisa L. 23 x 23 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 10.783