VÆV, 2 dele, folklore, 20. århundrede.

27620. VÆV, 2 dele, folklore, 20. århundrede.

Pick up, 1 stk længde 255 cm 1 stk længde 170 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.125