OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 stk, litografier, signeret.

276196. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. 2 stk, litografier, signeret.

"Indgangen til Stockholm fra skærgården", 40,5 x 53,5 cm.

"Stockholm mod Saltsjön, set under det gamle Arsenal", 45,5 x 50 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 476