CHIFFONJÈ, slutningen af det 19. århundrede.

27448. CHIFFONJÈ, slutningen af det 19. århundrede.

Fyrretræ. Interiør af birk. Nøgleplader af ben. 2 nøgler til rådighed. Længde 110, bredde 50, højde 119 cm.

2 knopper på små skuffer mangler. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 794