DIETER RAMS. Braun, stereo kompakt system model audio 250 (155-1).

2739900. DIETER RAMS. Braun, stereo kompakt system model audio 250 (155-1).

Stereo kompakt system model audio 250. Krop i hvidmalet metal, betræk i akryl. H. 16, W. 65, D. 28 cm. Mærket flere gange.

God stand med aldersrelaterede brugsspor på urkassen. Delvise ridser og malingafskrabninger.

Tema

Design from Bauhaus to Space Age IV

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Art and Design Auctions
Antal besøg: 2.778