ALTARSTAKAR. 3 st, malm.

ALTARSTAKAR. 3 st, malm.
273498. ALTARSTAKAR. 3 st, malm.

højde 37 cm, bredde 34 cm højde 32 cm, bredde 32,5 cm højde 29,5 cm, bredde 41,5 cm, signeret KE.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.100