MOSCHINO, Redwall, taske.

MOSCHINO, Redwall, taske.
2725860. MOSCHINO, Redwall, taske.

Taske i sort nylon med læderkant. Aftagelig skulderrem i vævet nylon med 'MOSCHINO'-bogstaver i forgyldt metal. Låg med hængelås. Interiør med sort forstof, et siderum med lynlås. Indvendig og udvendig plakette mærket MOSCHINO, rødvæg, serienummer, Made in Italy. Mål ca (ekskl. håndtag) 25x34x13 cm.

Brugsslitage; forgyldning med slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.215