MAPSKAB, metalplade 54 skuffer, 20. århundrede.

272383. MAPSKAB, metalplade 54 skuffer, 20. århundrede.

Arkivskab, 54 skuffer, metalplade, med skydelåger medfølger Bredde 94 cm Dybde 53 cm Højde 95 cm.

Rust, slid, bule venstre side.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.287