SPEJL, 1800 / 1900.tal.

SPEJL, 1800 / 1900.tal.
27185. SPEJL, 1800 / 1900.tal.

Rektangulær. Forgyldt og bronze. Højde 56 cm.

Slitage og mindre laktab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og mindre laktab.

Antal besøg: 1.056