SKIBSMODELLER, 10 stk., lakeret metal.

271612. SKIBSMODELLER, 10 stk., lakeret metal.

Bl. a. Minic, længde 10,5-22 cm.

Farve slitage og detaljer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 801