ANDY WARHOL (1928-1987). EFTER. Campbell's Suppe, fløde af svampe.
270381. ANDY WARHOL (1928-1987). EFTER. Campbell's Suppe, fløde af svampe.
Granolitografi, begrænset samlerudgave, håndnummereret 1330/3000 og signeret på tryk, redaktør "CMOA" (Museum of Art, Carnegie Institute Pittsburgh, USA.) henholdsvis 40 cm x 50 cm.