SNUSASK, næver, 20. århundrede.

269933. SNUSASK, næver, 20. århundrede.

Mærket med emaljeskilt, En god pris, BS No 1, Oscarshamn.
Længde 13,5 cm Bredde 6,5 cm.
Højde 5,5 cm.

Alder/ Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 13,5 cm Bredde 6,5 cm.
Højde 5,5 cm.

Alder/ Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.498