SABRE, 1800-tallet.

SABRE, 1800-tallet.
2697168. SABRE, 1800-tallet.

Trækagerulle. Træbalje.
Længde sabel ca 79 cm.

Brugsslitage. Ridser, pletter og Kantstødt.

Få foretaget en gratis vurdering!
2697168. SABRE, 1800-tallet.

Trækagerulle. Træbalje.
Længde sabel ca 79 cm.

Antal besøg: 808