KØKKENSOFA, hvidmalet, århundredeskiftet 1800/1900.

269438. KØKKENSOFA, hvidmalet, århundredeskiftet 1800/1900.

Højde 85 cm, dybde 60 cm, længde 185 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 841