FORSTÆRKER, Ibanez GX30. GUITAR, 2 stk.

2693840. FORSTÆRKER, Ibanez GX30. GUITAR, 2 stk.

Akustisk guitar Kasuga.
Elektrisk guitar mærket Ibanez, sandsynligvis hjemmebygget.
Forstærker Ibanez GX30.

Brugsslitage.
Der mangler dele på elektrisk guitar. akustisk guitar med ridser, mærker, mindre skader, forstærker virkede på tidspunktet for katalogisering, dog ydes der ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Akustisk guitar Kasuga.
Forstærker Ibanez GX30.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.757