METALGENSTANDE blandt kobber.

METALGENSTANDE blandt kobber.
268985. METALGENSTANDE blandt kobber.

Beslag.
Kar med hank, kobber, Skultuna.

Slitage, ridser, stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Beslag.

Slitage, ridser, stød.

Antal besøg: 702