GOLVVAS, keramik, Upsala Ekeby, 1900-tallet.

268950. GOLVVAS, keramik, Upsala Ekeby, 1900-tallet.

Vase med udvendig gul glasur og brun glasur indvendig Højde 50 cm, stemplet Ekeby 7.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.947