DINING COUNTRY, gustaviansk stil, 20. århundrede.

268598. DINING COUNTRY, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Længde 165 cm. Højde 81 cm. Dybde 41 cm.

Overfladeridser og mindre træskader ved dørkarmen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.015