"To fugle". Farveætsning, signeret, dateret 1992 og nummereret 65/125. Designet måler 27,5 x 29,5 cm Uden titel. Farveætsning, signeret, dateret 1996 og nummereret 7/90. Designet måler 15 x 19,5 cm.