LOMMEUR, sølv, Eric Nohrman, Norrköping, stemplet 1775.

267261. LOMMEUR, sølv, Eric Nohrman, Norrköping, stemplet 1775.

Diameter 67 mm. Edderkoppespind. Emaljeret urskive med romertal.

Skader på skiven, dele kan mangle. Ikke funktionstestet. Nøgle mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.168