LOMME, sølv, J. Hovenschiöld, Stockholm.

267258. LOMME, sølv, J. Hovenschiöld, Stockholm.

Diameter 60 mm. Edderkoppespind. Emaljeret urskive med arabertal. Estate stemplet med engelske frimærker, London 17/1800-tallet.

Skader på skiven. Eventuelle dele mangler. Have på. Ikke funktionstestet. Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.166