PLADER, 5 stk, olie på lærred, "BØRNEKRÆFTSFOND".

266630. PLADER, 5 stk, olie på lærred, "BØRNEKRÆFTSFOND".

5 stk olier på lærred, forskellige motiver, signeret, K. Wittgren, Carl Ivar, G. Olsson, i, 50-93x52-96 cm.
Sælges til fordel for Børnekræftfonden.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 1.365