BESTIK, 104 dele, nysølv, 20. århundrede.

266480. BESTIK, 104 dele, nysølv, 20. århundrede.

12 madgafler, 12 madknive, 12 spiseskeer, 12 spiseskeer, 12 dessertgafler, 12 dessertknive, 11 kaffeskeer, 12 tallerkengafler, 2 smørknive, syltetøjs-/konfektureske, sardingaffel, 2 serveringsskeer, serveringsgaffel, ostekniv, sauceske. Ulige ske sølv medfølger.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 690