BORDLAMPE og VÆGLYS, messing, 20. århundrede.

266164. BORDLAMPE og VÆGLYS, messing, 20. århundrede.

Bordlampe med justerbart lyshoved, højde 30 cm.
Vægstage, mærket Lars Holmström Arvika, højde 28 cm.

Brugsslitage, ridser, lampe ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 861