GLOBAL, uden stilling, midten af det 20. århundrede.

26612. GLOBAL, uden stilling, midten af det 20. århundrede.

Glas med litograferede papirsektorer. Diameter 50 cm.

Lille skår mangler i Antarktis. Uvæsentlige ridser/revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.097