KVINDEDESK, sandsynligvis England, 20. århundrede.

265660. KVINDEDESK, sandsynligvis England, 20. århundrede.

Højde ca. 77, længde 122, bredde 51 cm.

Mindre ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og pletter.

Antal besøg: 911