LEGETØJSBIL, Japan, midten af det 20. århundrede.

265516. LEGETØJSBIL, Japan, midten af det 20. århundrede.

Mærket Made in Japan, KS (?).
Længde 23,5 cm.
Højde 7,5 cm.

Brugsslitage, snavs, venstre forlygte mangler krom montering, cellofan på højre baglygte delvist ødelagt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket Made in Japan, KS (?).
Længde 23,5 cm.
Højde 7,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 771