CARAFF, glas, Folke Walving, Målerås, sign.

265411. CARAFF, glas, Folke Walving, Målerås, sign.

Indretning med rovfugl.
Højde ca. 28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Indretning med rovfugl.
Højde ca. 28 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.021