BOB PASTERKAMP. Skulptur.

BOB PASTERKAMP. Skulptur.
264748. BOB PASTERKAMP. Skulptur.

Metal. Længde 43 cm Signeret Bob og dateret -96.

2 løse dele og glas revnet.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 løse dele og glas revnet.

Antal besøg: 1.270