ÆSKE, udskåret træ, Anton Wahledow, 1899.

264174. ÆSKE, udskåret træ, Anton Wahledow, 1899.

Signeret og digt skåret i låget, længde 35, bredde 25, højde 17 cm.

Renoveret og skævt låg.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Renoveret og skævt låg.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.052