POT, malm, dateret 1660.

POT, malm, dateret 1660.
263417. POT, malm, dateret 1660.

Bær tekst. Længde ca. 26 cm.

Slitage, skader, reparationer. Fødder senere.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bær tekst. Længde ca. 26 cm.

Antal besøg: 1.154