FEDT, sølv, 472,6 gram.

FEDT, sølv, 472,6 gram.
262976. FEDT, sølv, 472,6 gram.

Stemplet GAB kattefod s Z9.
Diameter 27,5 cm.

Brugsslitage.
Rapport.
Gravering på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet GAB kattefod s Z9.
Diameter 27,5 cm.

Brugsslitage.
Rapport.
Gravering på undersiden.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 768