STOLE, 4 Gemla Diö, midten af det 20. århundrede.

262559. STOLE, 4 Gemla Diö, midten af det 20. århundrede.

Bejdset træ. blonde sæde. Mærket.

Slitage og mindre defekter på sæder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.126