LYS, messing, 5 stk., 20. århundrede.

262074. LYS, messing, 5 stk., 20. århundrede.

Titus lysestage, højde 31,5 cm.
4-armet lysestage, højde 23,5 cm.
2 lysestager, Ystad metal, Liljan, højde 11,5 cm.
Lampett, Skultuns, højde 38 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 952