SVANTE BERGH. Båd ved kysten, akvarel, signeret.

261071. SVANTE BERGH. Båd ved kysten, akvarel, signeret.

32x43 cm Svante Bergh 1885 - 1946.

Guknad.

Kunstner/designer

Svante Bergh (1885–1946)

Få foretaget en gratis vurdering!

Guknad.

Kunstner/designer

Svante Bergh (1885–1946)

Antal besøg: 1.612