BANG OLUFSEN Beocenter 9500.

BANG OLUFSEN Beocenter 9500.
2608207. BANG OLUFSEN Beocenter 9500.

Beocenter 9500's længde 76 cm, bredde 35 cm. Fjernbetjening medfølger og manual.

Brugsslitage, ridser, ikke funktionstestet, SAV garanterer ikke funktionen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.763