ANTJE BRÜGGEMANN BRECKWOLDT. objekt.

260136. ANTJE BRÜGGEMANN BRECKWOLDT. objekt.

Glaseret stentøj. H. 28cm, B.33cm, D. ca. 14 cm. Signeret og dateret 77.

God stand.

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Antal besøg: 3.106