DESK, 1940'erne/50'erne.

DESK, 1940'erne/50'erne.
2600087. DESK, 1940'erne/50'erne.

Fineret med hårdttræ. Buet top, i kantskuffe og hylde, i sideskab. Bagside med hylde. Længde 136, dybde 69, højde 76 cm.

Brugsslitage, skive ujævnt falmet. Mindre finerskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.012