SHOEMER LAMPE, 1900-tallets første halvdel.

259150. SHOEMER LAMPE, 1900-tallets første halvdel.

Grønlakeret skærm i emalje, beslag i porcelæn.
Diameter 25 cm.

Krakelering, farvetab, Brugsslitage, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 25 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 566