KNALLERT, gul, Tomos Tori.

KNALLERT, gul, Tomos Tori.
2582194. KNALLERT, gul, Tomos Tori.

Anden halvdel af det 20. århundrede.

Brugsslitage. Virker som angivet af sælger.
Ridser, mærker, pletter.
Støtte knækket.
Udskiftet bremsegreb.
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ridser, mærker, pletter.
Støtte knækket.
Udskiftet bremsegreb.
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 10.024