SAMEKNIV, horn, horn, signeret PL, 1900-tallet.

257975. SAMEKNIV, horn, horn, signeret PL, 1900-tallet.

Blad 15,5 cm. Samlet længde 34 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 916