GULV, mærket AAS Mora, dateret 1845.

257536. GULV, mærket AAS Mora, dateret 1845.

Højde 194 cm.

Slitage, revner og en reparation på listen under urskiven. En af ledningen med skade, ikke færdiggjort.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 194 cm.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.688