DESK, Åtvidabergs Snickerifabrik.1900-tallets første halvdel.

257449. DESK, Åtvidabergs Snickerifabrik.1900-tallets første halvdel.

Egetræ. 2 skuffer med skuffer. Udtrækkelige aflastningsskiver på skuffer. Længde 168, bredde / dybde 90, højde 75 cm.

Mølle/aldersslitage, ridser, mærker.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.929