DISPLAYSKAB, Ikea "Stockholm", 2008.

2566021. DISPLAYSKAB, Ikea "Stockholm", 2008.

fineret i eg, lågepar med røget glas, indvendig med 2 skuffer og 4 glashylder, højde ca 158, 120x44 cm.

mindre brugsspor og mærker på glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.875