UDSTILLING, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

256293. UDSTILLING, neo-rokoko stil, 20. århundrede.

3 glashylder.
Højde 137 cm.
Bredde 64 cm.
Dybde 39 cm.

Brugsslitage.
Glasset i dørens øverste venstre hjørne er "for lille", dækker ikke hele åbningen.
Finerbobler på bagsiden af skabet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

3 glashylder.
Højde 137 cm.
Bredde 64 cm.
Dybde 39 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 868